Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek.   Click to listen highlighted text! Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek. Powered By GSpeech

05 stycznia 2018 roku w szkole "rządzili” uczniowie klas czwartych. W szkole było kolorowo i zabawnie, a przyszli maturzyści przebrani byli nie do poznania i w dobrych humorach.  Dzień dla nich rozpoczął się wcześnie i trwał bardzo długo. Wieczorem wszyscy spotkali się na długo oczekiwanym balu studniówkowym,  rozpoczętym  tradycyjnie Polonezem i oficjalnymi przemówieniami, później była już tylko zabawa do samego rana.  Wkrótce naszym najstarszym uczniom zostaną tylko wspomnienia tego szczególnego dnia i wytężona nauka, gdyż matura już w maju. Zobacz zdjęcia.

Współpracujemy z:

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech